Clubrecords

Bij de Algemene Ledenvergadering van 6 oktober 2015 is er een clubrecordreglement opgesteld. Aan de hand van dit reglement zullen de clubrecords vanaf 25 oktober 2014 aangepast worden. Deze pagina zal zsm geupdate worden aan de hand van deze aanpassingen. Het reglement is hier te vinden.

Hier kun je alle clubrecords vinden die door de jaren zijn neergezet door Tartleten. Ze zijn ingedeeld in outdoor, outdoor incourant en indoor. Hieronder staan de links naar de verschillende categorieën:
Vrouwen Outdoor
Vrouwen Outdoor Incourante onderdelen
Vrouwen Indoor
Mannen Outdoor
Mannen Outdoor Incourante onderdelen
Mannen Indoor

Recent verbroken clubrecords

OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
4*2001:54.71Anouk Eijkelboom
Dorien Konig
Joana Vitorino
Tessa Kramer
Amstelveen29-09-2018
Olymp. Est. 4:33.13Cristina Saladrich Catala
Maaike de Kreek
Anouk Eijkelboom
Tessa Kramer
Utrecht8-09-2018
4*4004:14.13Dorien Konig
Maaike de Kreek
Francesca Marcato
Elke Molenaar
Nijmegen1-07-2018
4*10051.21Dorien Konig
Tessa Kramer
Joana Vitorino
Judith de Heer
Arnhem 27-05-2018
Zweedse estafette2:29.08Charlotte van Haren
Dorien Konig
Joana Vitorino
Judith de Heer
Vught22-04-2018
Polsstok4.20Olivier KlijnVught22-04-2018
Hinkstap (outdoor)11,76Joana VitorinoVught22-04-2018
Hinkstap (indoor)11.65Joana VitorinoApeldoorn10-03-2018
Kogel11.72Linda van de LagemaatWageningen17-09-2017
400m horden53.76Jonas PannevisGöttingen (Dui)10-6-2017
Speer54.64Olivier KlijnBreda28-05-2017


Vrouwen Outdoor

OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
100 m12.51Amely VerreijenBreda29-5-1999
200 m25.74Amely VerreijenSittard7-7-2002
400 m58.70Annelies LaanHengelo17-5-2012
800 m2:12.2Katja StaartjesNijmegen1-8-1984
1.500 m4:28.75Katja Staartjes15-8-1984
3.000 m9:40.3Katja Staartjes7-8-1984
5.000 m17:28,35Suzanne BroxtermanEindhoven27-6-2015
100 m horden15.24Neeltje van HultenDoetinchem22-6-1997
400 m horden1:02.22Annelies LaanEindhoven15-5-2015
3000 m steeple12:26.15Liselore van Nunen2002
4 x 100 m51.21Dorien Konig
Tessa Kramer
Joana Vitorino
Judith de Heer
Arnhem27-05-2018
4 x 200 m1:54.71Anouk Eijkelboom
Dorien Konig
Joana Vitorino
Tessa Kramer
Amstelveen29-09-2018
4 x 400 m4:14.13Dorien Konig
Maaike de Kreek
Francesca Marcato
Elke Molenaar
Nijmegen1-7-2018
4 x 800 m9:30.84Yvonne Lommen
Marleen Malais
Hannie de Caluwe
Katja Staartjes
Roosendaal16-9-1984
hoog1.75 mNeeltje van Hulten1999
ver5.53 mBrechje Kaastra2001
hinkstap11.76 mJoana VitorinoVught22-4-2018
polshoog2.40 mAafke Atzema1988
kogel11.72 mLinda van de LagemaatWageningen17-9-2017
discus42.44 mBibi Lotte van der HorstWageningen30-5-2012
speer36.49 mJanine de WitWageningen12-06-2015
kogelslingeren43.44 mMonique SchoemakerDen Haag31-5-1996
7-kamp4336 pntJanine HolshuijsenApeldoorn
2312 pnt18.3 - 1.53 - 9.38 - 26.520-8-1994
2024 pnt5.36 - 38.54 - 2:27.521-8-1994


Vrouwen Outdoor Incourante onderdelen

OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
60 m9.2Joyce de WitNijmegen12-4-1987
150 m19.34Annelies LaanAmersfoort12-4-2014
300 m42.16Annelies LaanWageningen5-10-2014
600 m1:43.52Zita SoonsEindhoven21-9-2002
1.000 m3:19.01Sandra vd DonkLommel (B)13-7-1991
1 EM6:01.72Christy van BeekEnschede12-9-1999
2 EM13:54.82Mieke EppinkEnschede12-9-1999
200 m horden29.89Annelies LaanUtrecht08-08-2014
3.000 m sw20:47.0Esther KruitHengelo22-5-1988
15 km (w)56:10:00Wilma van OnnaVeenendaal25-10-1986
1/2 marathon (w)1:27:40Carolien ten BoschVeghel26-9-1993
25 km (w)2:11:12Mandy ErkelensOud-Beijerland6-2-2016
Marathon3:42:21Marjan Huizing1994
4 x 15 km (w)4:52:31Nelleke Domburg (1:12:49)
Vera Minten (1:09:49)
Jantine Schuit (1:17:45)
Elisabeth de Nooyer (1:12:08)
Utrecht4-10-1992
Zweedse Est.2:29.08Charlotte van Haren
Dorien Konig
Joana Vitorino
Judith de Heer
Vught22-04-2018
Olymp. Est.4:33.13Cristina Saladrich Catala
Maaike de Kreek
Anouk Eijkelboom
Tessa Kramer
Utrecht8-09-2018
200 m Grieks32.4Mariëlle R.Wageningen9-8-2014
400 m Grieks1:30Annelies L.Wageningen 6-10-2012
800 m Grieks3:07Annelies L.Wageningen 6-10-2012


Vrouwen Indoor

OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
50 m6.9Ineke HussaartsGroningen14-1-1977
60 m7.97Joana VitorinoApeldoorn5-3-2016
200 m26.46Janine HolshuijsenDortmund (D)6-2-1994
400 m57.91Annelies LaanApeldoorn25-2-2012
800 m2:17.8Ineke HussaartsGroningen21-1-1977
3.000 m10:14.64Suzanne BroxtermanApeldoorn07-3-2015
50 mH8.1Ineke HussaartsGroningen20-1-1978
60 mH9.32Neeltje van HultenDortmund (D)2-3-1997
4 x 200 m1:56.89Marije van der Kamp
Annelies Laan
Judith Kas
Mariëlle de Rijk
Apeldoorn01-03-2014
4 x 400 m4:26.26Astrid Lensink
Merle Schots
Joana Vitorino
Judith de Heer
Apeldoorn11-3-2017
Olymp. est.4:39.42Maud ter Bogt
Merle Schots
Laurelynn Cornfield
Joana Vitorino
Apeldoorn5-03-2016
hoog1.70 mNeeltje van HultenDortmund (D)2-3-1997
ver5.13 mJanine HolshuijsenDortmund (D)6-2-1994
hinkstap11.65 mJoana VitorinoApeldoorn10-03-2018
kogel10.15 mRiske MeewisseDen Haag10-12-1995


Mannen Outdoor

OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
100 m10.8hMartin MuilenbergZevenaar25-5-1986
200 m22.51Daan MustersDeurne16-6-2013
400 m49.53Ate van der BurgtWageningen30-5-2012
800 m1:48.47Ate van der BurgtOordegem (Bel)2-6-2012
1.000 m2:20.9hSimon VroemenUden10-7-1991
1.500 m3:38.08Frank WiegmanHengelo12-8-1990
1.609 m (1 EM)4:00.65Frank WiegmanKevelaer (Dui)4-8-1990
3.000 m7:52.88Henk GommerLeverkusen (Dui)6-6-1992
5.000 m13:37.99Henk GommerKerkrade14-6-1991
10.000 m29:07.27Henk GommerKapfenberg (Oos)23-6-1990
15 km (w)45:21:00Henk GommerWolphaartsdijk15-8-1992
10 EM (w)49:22:00Henk GommerAmsterdam20-9-1992
1-2 marathon (w)1:04:04Aart BakkerBreda2-10-1988
marathon (w)2:19:40Frans VerberneEssen (Dui)15-9-1985
110 m Horden15.4Tom SaatRotterdam29-7-1979
400 m Horden53.76Jonas PannevisGöttingen (Dui)10-6-2017
3.000 mSt8:43.73Casper VroemenUtrecht12-8-1994
hoog2.00 mMartin MuilenbergHengelo22-6-1986
2.00 mOlaf BoxmanHengelo12-9-1999
ver7.00 mRobbert WijersEindhoven25-5-1990
hinkstap12.97 mHennes Zitzen16-6-2001
polshoog4.20 mOlivier KlijnVught22-4-2018
kogel13.93 mMatthew BrownGroningen15-5-2005
discus53.62 mMatthew BrownPapendal22-6-2005
speer (o)52.36 mGerard van de Veght00-00-79
speer (n)54.64 mOlivier KlijnBreda28-5-2017
kogelslingeren36.12 mPetter LauritzsonWageningen1996
10-kamp6060 pntMark BoederAmsterdam
3187 pnt11.4 - 6.55 - 11.10 - 1.70 - 53.47-7-1990
2873 pnt16.8 - 32.74 - 3.80 - 43.52 - 4:40.28-7-1990
4 x 100 m43.91Jonas Pannevis
Martijn van der Vis
Jelger Elings
Jelle ten Harkel
Amsterdam2-8-2015
4 x 200 m1:34.2hRik Hoevers
Martin Muilenberg
Frank Zanderink
Egbert Spaans
Zevenaar11-6-1986
4 x 400 m3:22.9Rob Aarts
Rik Delnoye
Henk Gommer
Ben Geerlings
Papendal16-5-1986
4 x 800 m7:43.45Ron Delnoye
Aart Bakker
Leon Verheyen
Ben Geerlings
Roosendaal15-9-1984
4 x 1.500 m15:12.00Frank Wiegman
Henk Gommer
Simon Vroemen
Casper Vroemen
Dordrecht2-6-1991
Zweedse Estafette2:02.31Jelger Elings, Jonas Pannevis, Martijn van der Vis,
Jelle ten Harkel
Amstelveen27-9-2015
Olympische Est.3:43.0hRik Delnoye
Pieter van Dam
Walter Jonker
Ronald Westein
Etten-Leur00-00-91


Mannen Outdoor Incourante onderdelen

OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
60 m7.3Ralph MoormanWageningen20-9-2002
150 m17.2Peter VeenhuizenApeldoorn9-4-1994
300 m36.77Jelger ElingsWageningen5-10-2014
600 m1:25.85Geert ImmerzeelMaastricht5-4-1999
1.000 m2:20.9Simon VroemenUden10-7-1991
1 EM4:00.65Frank WiegmanKevelaer (D)4-8-1990
2.000 m5:22.1Aart BakkerNijmegen8-8-1986
2.000 m steeple6:13.49Jan RoosDuitsland16-5-2010
3.000 m sw13:06.8Jan Cortenbach1983
20 km sw1:38:24.1Jan CornelisAmsterdam6-7-1986
30 km sw (w)2:33:33Jan CornelisSchoonhoven12-10-1986
50 km sw (w)4:31:02Jan CornelisSchoonhoven12-10-1986
100 km sw (w)11:53:35Jan CortenbachSt. Oedenrode26/27-05-1979
15 km (w)45:21:00Henk GommerWolphaartsdijk15-8-1992
10 EM (w)49:22:00Henk GommerAmsterdam20-9-1992
1 uur17925 mRudie JullensLeeuwarden1988
20 km (w)1:00:23Henk GommerAlphen a/d Rijn9-3-1991
1/2 mar (w)1:04:04Aart BakkerBreda2-10-1988
25 km (w)1:22:18Frans VerberneHulst27-8-1983
30 km (w)1:45Erik van Zessen
4 x 15 km (w)3:16:49Henk Flipsen (52:10)
Leon Verheyen (49:23)
Frans Verberne (46:56)
Aart Bakker (48:20)
Utrecht9-10-1983
Zweedse Est.2:02.31Jelger Elings, Jonas Pannevis, Martijn van der Vis,
Jelle ten Harkel
Amstelveen27-9-2015
Olymp. Est.3:43.04Rik Delnoye
Pieter van Dam
Walter Jonker
Ronald Westein
Etten Leur1991
Ekiden (w)2:23:19Guy Schurgers
Geert Immerzeel
Willem Dubbelman
Jeroen Zeinstra
Riemer Renkema
Olaf Bos
Vught21-3-1999
200 m Grieks25.2Koen J.Wageningen13-5-2016
400 m Grieks54.5Jelger E.Wageningen9-8-2014
800 m Grieks2:11.0J.B. (4 van Voor)Wageningen15-8-1993
Bierestafette (Mixed)
4x 100m
2:00.37Joep Kluwen
Merle Schots
Jochem Waterval
Jelger Elings
Wageningen
Bierestafette (3 personen, bekertjes na elke 200m, drinken in pauze)
15x200m
7:46Maarten van Doornik
Koen Jansen
Julien van Dijk
Eindhoven11-6-2016
Zeus Integratieschaal (Van ZeusALV tot ZeusALV)9 ptGrazendsnel-2015-2016


Mannen Indoor

OnderdeelPrestatieNaamPlaatsDatum
50 m6.34Manfred KindtDen Haag10-12-1995
60 m7.24Manfred KindtZwolle22-1-1995
200 m23.80Manfred KindtDortmund (D)25-2-1996
400 m50.66Walter JonkerDortmund (D)7-2-1993
800 m1:49.10Ate van der BurgtApeldoorn19-2-2011
1.000 m2:23.8Frank WiegmanDortmund (D)9-1-1994
1.500 m3.42.49Ate van der BurgtAthene (GR)14-2-2008
1 EM4:02.40Frank WiegmanBaton Rouge (USA)3-2-1990
2.000 m5:09.24Frank WiegmanKarlsruhe (D)31-1-1992
3.000 m8:04.84Henk GommerDen Haag16-2-1992
5.000 m14:25.55Simon VroemenAmes Iowa (USA)6-3-1992
50 mH7.3Tom SaatGroningen20-1-1978
60 mH9.0Mark BoederZwolle15-1-1989
9.0Mark BoederDortmund (D)19-2-1989
4 x 200 m1:38.92Wim Reidt
Manfred Kindt
Johan Hoiting
Arnoud de Vries
Den Haag12-2-1995
4 x 400 m3:42.31Tariq van Rooijen
Olaf Boxman
Ivo Lustenhouwer
Jan Roos
Gent18-3-2006
hoog1.95 mOlaf BoxmanGroningen25-1-2003
ver6.53 mJelger ElingsApeldoorn5-3-2016
hinkstap12.11 mTycho HofweegenZwolle22-1-1995
polshoog4.00 mArnoud de VriesZwolle19-1-1992
4.00 mArnoud de VriesDortmund (D)7-2-1993
kogel11.95 mTom SchneidenbergDortmund (D)19-2-1989
top