Results 2023-2024

BVC Wageningen

09 December 2023
EventNamePerformancePlace
6200m (Junioren A)Mees Schneider22:222
3200m (Korte cross)Kim Deschka12:162
3200m (Korte cross)Marjolyne Niesing13:076
3200m (Korte cross)Diede Wit10:092
3200m (Korte cross)Pim Scheiberlich10:144
3200m (Korte cross)Thomas van der Heijde10:205
3200m (Korte cross)Tim Verhoeven10:408
3200m (Korte cross)Bas Meester10:479
3200m (Korte cross)Daan Pistorius10:5110
3200m (Korte cross)Wietse Koot12:3219
3200m (Korte cross)Stijn van Nierop12:3620
6200m (Lange cross)Anne-Juul Welsink25:334
6200m (Lange cross)Mariska Lensink27:046
6200m (Lange cross)Jana Bruijn27:1021
6200m (Lange cross)Mirit Hoek28:1812
6200m (Lange cross)Iris Zahn28:4916
6200m (Lange cross)Esme Willemsen28:5817
6200m (Lange cross)Dagmar van Esch29:5719
6200m (Lange cross)Merle Schots30:09
6200m (Lange cross)Dionne Ruijter30:4524
6200m (Lange cross)Anouk van Gaans31:2527
6200m (Lange cross)Marloes Abbink32:2930
8300m (Lange cross)Sten ten Klooster29:144
8300m (Lange cross)Samuel Biron29:175
8300m (Lange cross)Jesse-Joram Stork29:526
8300m (Lange cross)Jan-Jaap van Raffe31:2112
8300m (Lange cross)Daan Reijnen31:4514
8300m (Lange cross)Ties van Zandbrink33:0925
8300m (Lange cross)Floor Hogendoorn35:5030

NSK Stairs

8 December 2023
EventNamePerformancePosition
20 verdiepingenDaniel Vink02:135e
20 verdiepingenJasmijn Hoevers06:4613e
10 verdiepingen Eva Riemeijer01:031e
10 verdiepingen Chrisja van de Kieft01:127e
NSK 4x5 relayJasmijn Hoevers, Eva Riemeijer, Stijn van Nierop, Daniel Vink02:027e
Beerchase 4x5 relayJosse Neeft, Chrisja van de Kieft, Eva Riemeijer, Stijn van Nierop02:111e

Zevenheuvelenloop

19 November 2023
EventNamePerformance
15kmTim Verhoeven52:37:00
15kmPim Scheiberlich53:54:00
15kmSamuel Biron54:07:00
15kmTies van Zandbrink54:20:00
15kmJan-Jaap van Raffe54:48:00
15kmThomas van der Heijde54:51:00
15kmJesse-Joram Stork55:35:00
15kmDaan Pistorius55:41:00
15kmDaan Reijnen55:42:00
15kmLisan Duijvestijn55:42:00
15kmDaniel Vink56:09:00
15kmEllen van der Kolk56:58:00
15kmBas Meester57:19:00
15kmFloris Otterman59:46:00
15kmAnne-Juul Welsink59:49:00
15kmLaurens Stuijvenberg01:00:38
15kmNienke Flipsen01:05:11
15kmEva Riemeijer01:05:55
15kmIris Zahn01:10:40
15kmKim Deschka01:11:18
15kmTessa Rozemuller01:11:18
15kmDagmar van Esch01:15:43
15kmDionne Ruijter01:18:57

BVC Veenendaal

28 October 2023
EventNamePerformancePlace
5600m (Junioren A)Mees Schneider22:371
2800m (Korte cross)Tessa Rozemuller12:353
2800m (Korte cross)Esther van Hoof13:526
2800m (Korte cross)Matthijs van Schaik10:011
2800m (Korte cross)Diede Wit10:062
2800m (Korte cross)Daan Pistorius10:203
2800m (Korte cross)Tim Verhoeven10:335
2800m (Korte cross)Jelle ten Harkel12:0813
2800m (Korte cross)Stijn van Nierop12:4016
2800m (Korte cross)Wietse Koot13:1217
2800m (Korte cross)Ton Winkelmolen13:2219
5600m (Lange cross)Anne-Juul Welsink25:322
5600m (Lange cross)Mariska Lensink26:575
5600m (Lange cross)Luca Reniers27:336
5600m (Lange cross)Mirit Hoek29:018
5600m (Lange cross)Iris Zahn29:0210
5600m (Lange cross)Dagmar van Esch31:1012
5600m (Lange cross)Esme Willemsen32:1714
5600m (Lange cross)Anouk van Gaans34:2219
8400m (Lange cross)Sten ten Klooster33:332
8400m (Lange cross)Jan-Jaap van Raffe34:344
8400m (Lange cross)Daan Reijnen36:338
8400m (Lange cross)Ties van Zandbrink36:599

NSK Weg

21 October 2023
EventNamePerformancePlace
10 kmJan- Jaap van Raffe35:032
5 kmEva Riemeijer19:032