September/Oktober

BVC Veenendaal

31 oktober 2015
NaamCategoriePrestatiePlaats
Kris de KreekJongens junioren A21:291
Julien van DijkJongens junioren A22:094
Christiaan van der GaagJongens junioren A25:086
Christiaan BegemanKorte cross mannen12:0812
Judith KasLange cross vrouwen28:475
Marijke OlthoffLange cross vrouwen29:366
Joep KluwenLange cross mannen33:265
Benjamin WeijlandLange cross mannen37:4017

Clubkampioenschappen, individuele onderdelen

3 oktober 2015
PlaatsNaamOnderdeelPrestatiePunten
1Jelger Elings1000m2:44.34826
2Joana Vitorino100m13.01768
3Bibi Lotte van der HorstDiscus45.43761
4Arjen Venema1000m2:51.38751
Jelger Elings100m11.56740
5Joanne Siccama1000m3:21.72717
6Martijn van der Vis100m11.77697
Martijn van der Vis1000m3:02.84637
Jelger ElingsVerspringen6.14617
Bibi Lotte van der HorstKogel11.24611
7Judith KasHoog1.45566
8Hans Linssen1000m3:10.73563
Judith Kas100m14.27563
Jelger ElingsKogel11.15555
Martijn van der VisKogel11.08551
9Nathan Meijer1000m3:12.27549
Arjen Venema100m12.60538
10Laurelynn Cornfield100m14.45536
Hans Linssen100m12.63532
Martijn van der VisVerspringen5.71525
Joana VitorinoVerspringen4.85519
11Merle Schots1000m3:43.27518
12Julien van Dijk1000m3:16.09515
Joana VitorinoHoog1.40512
Judith KasKogel9.29483
Judith Kas1000m3:47.90479
Laurelynn Cornfield1000m3:48.54473
13Mirthe MuilwijkSpeer26.37462
Mirthe MuilwijkHoog1.35460
Joanne Siccama100m15.52388
Arjen VenemaVerspringen5.02386
Mirthe MuilwijkDiscus25.42377
Judith KasVerspringen4.27371
Mirthe Muilwijk100m15.65371
Joanne SiccamaVerspringen4.22359
Mirthe MuilwijkVerspringen4.14340
Hans LinssenVerspringen4.74333
Hans LinssenKogel7.42332
Arjen VenemaKogel7.19318
Laurelynn CornfieldKogel6.52304
14Nuria Serra SerraVerspringen3.98303
Joanne SiccamaKogel6.13280
Laurelynn CornfieldVerspringen3.78259
Nuria Serra SerraDiscus16.83221

Clubkampioenschappen, meerkampklassement (100m, ver, kogel, 1000m)

3 oktober 2015
PlaatsNaamPunten
1Jelger Elings2738
2Martijn van der Vis2410
3Arjen Venema1993
4Judith Kas1896
5Hans Linssen1760
6Joanne Siccama1744
7Laurelynn Cornfield1572

Nederlandse Estafette Kampioenschappen, Amstelveen

27 september 2015
PloegAfstandTijdPlaats
Jelger Elings, Jonas Pannevis,
Martijn van der Vis, Jelle ten Harkel
Zweedse estafette2:02.312
Joanne Siccama, Merle Schots,
Lotta van Leeuwen, Lianne Bouwman
4x800m10:37,815
Jelger Elings, Jelle ten Harkel,
Jonas Pannevis, Martijn van der Vis
4x200m1:35.045

Wageningen Trackmeeting

18 september 2015
NaamOnderdeelPrestatie
Joanne Siccama800m2:33.48
Jelger ElingsDiscus26.33
Jelger ElingsVerspringen6.04

Veluweloop WAV Tartlétos

12 september 2015
EtappeAfstandNaamPrestatiePlaats
15,9Jelger Elings25:1216
27,2Femke Schootstra33:57*60
39,2Lennart Jongen42:5342
45,4Judith Kas26:3620
58,9Jasper Roest42:5345
64,3Merle Schots21:3715
77,8Yvette Buist36:05*36
88,1Arjen Venema33:3413
98,5Randy Bruin37:4217
1011,8Damiano Luzzi46:5917
116,2Rosanne Weijers30:3018
127,4Mirit Hoek35:0523
Totaal:6:35:03
Plaats algemeen12
Plaats studenten3
* tijd is inclusief correctie vrouw op mannenetappe

Veluweloop Tartlétos Dreamteam

12 september 2015
EtappeAfstandNaamPrestatiePlaats
15,9Jochem Waterval21:595
27,2Teun Fiers29:439
39,2Koen Jansen34:233
45,4Mandy Erkelens25:0410
58,9Joep Kluwen31:211
64,3Vera Peters20:003
77,8Lars van Galen30:493
88,1Maarten van Doornik32:409
98,5Maud ter Bogt35:256
1011,8Jan Droesen39:342
116,2Dorothee van Oeveren27:114
127,4Joanne Siccama30:034
Totaal:05:58:12
Plaats algemeen1
Plaats studenten1

NSK Teams vrouwenteam, Groningen

5 september 2015
NaamOnderdeelPrestatiePunten
Esther PeerlingsKogelslingeren18.091
Elise PelgrimSpeerwerpen23.152
Judith KasHoogspringen1.451
Joana VitorinoVerspringen5.106
Judith Kas100mH17.205
Joana Vitorino100m13.264
Astrid Lensink200m29.172
Lianne Bouwman800m2:35.501
Joanne Siccama1 mijl5:51.323
Maud ter Bogt3000m11:20.654
Joanne Siccama3000m11:32.070
Laura Schumacher3000m12:27.030
Joana Vitorino, Elise Pelgrim,
Astrid Lensink, Lianne Bouwman
4x100m53.655
Merle Schots, Astrid Lensink,
Lianne Bouwman, Judith Kas
Olympische estafette5:01.322
Totaal46 (5e plaats)

NSK Teams mannenteam, Groningen

5 september 2015
NaamOnderdeelPrestatiePunten
Lucas HoeversDiscus32.235
Gijs EijgenraamSpeer37.443
Jelger ElingsHoogspringen1.653
Jelger ElingsVerspringen6.156
Gerwin BeukhofVerspringen5.370
Lucas HoeversKogelstoten9.863
Mart KroonPolsstokhoog2.903
Mart Kroon110mH17.375
Ton Winkelmolen110mH20.400
Gijs Eijgenraam100m12.141
Gerwin Beukhof100m12.680
Jonas Pannevis400m51.364
Pieter Mijnhout1 mijl4:53.635
Julien van Dijk1 mijl5:34.400
Arjen Venema3000m Steeple12:37.995
Joep Kluwen5000m16:38.804
Jonas Pannevis, Ton Winkelmolen,
Gijs Eijgenraam, Koen Jansen
4x100m46.734
Koen Jansen, Jelger Elings,
Pieter Mijnhout, Jonas Pannevis
Olympische estafette3:38.076
Totaal:67 (4e plaats)