Mei/Juni

NK Junioren, Breda

26 tm 28 juni 2015
NaamOnderdeelPrestatiePlaats
Koen Jansen800m voorronde1:58,55-
Koen Jansen800m finale1:58,953

Eef Kamerbeek Games, Eindhoven

27 juni 2015
NaamOnderdeelPrestatiePlaats
Suzanne Broxterman5000m17:28,3513

NSK Meerkamp 2015 Klassement

NaamPuntentotaalPlaats
Laurelynn Cornfield12759
Janine de Wit108210
Martijn van der Vis23334
Hans Linssen176711
Jelle ten Harkel160912

NSK Meerkamp 2015

NaamOnderdeelPrestatieWindPunten
Janine de Wit100m14.82-0.3482
Laurelynn Cornfield100m14.83-0.3481
Martijn van der Vis100m11.56+1.5740
Jelle ten Harkel100m12.14+2.5624
Hans Linssen100m12.23+0.6606
Laurelynn Cornfieldver3.85-0.3274
Martijn van der Visver5.69+0.6521
Hans Linssenver5.24+0.8429
Jelle ten Harkelver4.68-0.7323
Janine de Witspeer36.49600
Laurelynn Cornfieldspeer15.08198
Martijn van der Visspeer42.86484
Hans Linssenspeer24.84227
Jelle ten Harkelspeer30.77310
Laurelynn Cornfield800 m 03:04.78322
Martijn van der Vis800 m02:10.04588
Hans Linssen800 m02:15.93505
Jelle ten Harkel800 m02:28.30352

Tartlétos Loopgala 2015

NaamOnderdeelPrestatie
Suzanne Broxterman5000m17:51.11
Teun Fiers5000m18:31.97
Lars van Galen5000m18:33.90
Esther PeerlingsDiscus32.81

Eindstand na 3 competitiewedstrijden

Team1e wedstrijd2e wedstrijd3e wedstrijdPunten totaalPlaats poulePlaats landelijk
Mannen74746723792621385312
Vrouwen56646869524217775526

3e Competitiewedstrijd, Ede

7 juni 2015
NaamOnderdeelPrestatiePunten
Jonas Pannevis100m11,65654
Hans Linssen100m12,21-
Hans Linssen110mh18,00582
Jelger Elings200m22,66774
Jonas Pannevis400m51,47741
Hans Linssen400m55,55-
Arend Mulder5000m16:49,16625
Arjen Venema800m2:12,18557
Lucas HoeversDiscus30,64489
Martijn van der VisHink-stap11,32492
Jelger ElingsHoog1,75634
Martijn van der VisKogel11,33554
Lucas HoeversKogel8,43-
Jelle ten HarkelSpeer27,65288
Jelger ElingsVer6,54723
Arjen Venema, Martijn van der Vis,
Jonas Pannevis, Jelle ten Harkel
Zweedse estafette2:07,78813
Marije van der Kamp100m13,88527
Mirthe Muilwijk100mh19,19390
Lianne Bouwman1500m5:31,00498
Laurelynn Cornfield200m30,27465
Suzanne Broxterman400m1:04,26654
Lianne BouwmanHoog1,20348
Esther PeerlingsKogel9,08525
Mirthe MuilwijkSpeer25,57516
Mirthe MuilwijkVer4,19473
Suzanne Broxterman, Lianne Bouwman,
Marije van der Kamp, Laurelynn Cornfield
Zweedse estafette2:33,03846

Bezirksmeisterschaften, Osterholz-Scharmbeck

31 mei 2015
NaamOnderdeelPrestatiePlaats
Jonas Pannevis200m23,712
Jonas Pannevis400m51,931

NSK Ekiden, Eindhoven

30 mei 2015
 NaamAfstandPrestatie 
WAV Tartlétos dames
Loper 1Lianne Bouwman5km21:49
Loper 2Dorothée van Oeveren10km45:32
Loper 3Mandy Erkelens5km23:09
Loper 4Joanne Siccama10km41:25
Loper 5Vera Peters5km23:04
Loper 6Evelien de Weert7,2km31:08
Eindtijd:03:06:071e plaats
WAV Tartlétos gemengd
NaamAfstandPrestatie
Loper 1Martijn van der Vis5km21:04
Loper 2Marijke Olthoff10km53:23
Loper 3Yvette Buist5km23:21
Loper 4Mirit Hoek10km49:15
Loper 5Jochem Waterval5km18:19
Loper 6Melvin Creemers7,2km27:55
Eindtijd:03:13:176e plaats

Trackmeeting, Utrecht

29 mei 2015
NaamOnderdeelPrestatiePlaats
Jelger Elings100m11.374
Martijn van der Vis100m11.949
Jelger ElingsVerspringen6.841
Martijn van der VisVerspringen5.733

Nationales Pfingstsportfest, Zeven

23 mei 2015
NaamOnderdeelPrestatiePlaats
Jonas Pannevis800m1:58,8520

Trackmeeting, Wageningen

22 mei 2015
NaamOnderdeelPrestatiePlaats
Jelger ElingsDiscus24.555
Jelger ElingsSpeer33.863
Mirthe MuilwijkVerspringen4.141
Mirthe MuilwijkHoogspringen1.351

Leiden Marathon/NK 21km, Leiden

17 mei 2015
NaamAfstandPrestatiePlaats
Joanne Siccama21km1:33.467

Hollandia Recordwedstrijden, Hoorn

16 mei 2015
NaamOnderdeelPrestatiePlaats
Jelger ElingsVerspringen6,238
Annelies Laan400m59.5912

NSK Baan, Eindhoven

14&15 mei 2015
NaamOnderdeelPrestatiePlaats
Dag 1
Jelger ElingsVerspringen6,314
Hans LinssenVerspringen5,0918
Laurelynn Cornfield400m series1:11.91
Martijn van der VisDiscuswerpen25,4314
Jelger Elings400m series50.52
Hans Linssen400m series54.48
Jelger Elings400m finale49.862
Joep Kluwen3000m steeple10:39.043
Martijn van der VisKogelstoten10.4212
Martijn van der Vis100m series11.64
Jonas Pannevis, Martijn van der Vis,
Jelger Elings, Hans Linssen
4x100m44.461
Dag 2
Annelies Laan400m horden1:02.222
Jonas Pannevis400m horden58.425
Esther PeerlingsDiscuswerpen34.175
Laura Schumacher3000m11:04.114
Teun Fiers5000m18:16.425
Annelies LaanKogelstoten9.987
Annelies Laan, combiploeg4x400m4:22.381

Harry Schulting Games, Vught

14 mei 2015
NaamOnderdeelPrestatiePlaats
Koen Jansen800m1:54.334
Suzanne Broxterman3000m9:58.658

Jagersplasloop, Zaandam

3 mei 2015
NaamAfstandPrestatiePlaats
Maarten van Doornik4,5km15:561

Tussenstand na 2 competitiewedstrijden

Team1e wedstrijd2e wedstrijdPunten totaalPlaats poulePlaats landelijk
Mannen747467231419739
Vrouwen5664686912533526

2e Competitiewedstrijd, Emmen

3 mei 2015
NaamOnderdeelPrestatiePunten
Jonas Pannevis100m12,00581
Hans Linssen100m12,230
Martijn van der Vis200m23,83660
Hans Linssen400m53,7651
Koen Jansen1500m04:09,6738
Mischa Petie1500m04:13,00
Jonas Pannevis400mh58,86732
Lucas HoeversDiscus28,72445
Lucas HoeversKogel8,91378
Jelger ElingsHoog1,7587
Jelger ElingsPolsstokhoog3,3616
Martijn van der VisVer5,78555
Jonas Pannevis, Martijn van der Vis,
Jelger Elings, Hans Linssen
4x100m44,41780
Marije van der Kamp100m13,91522
Marielle de Rijk200m30,01481
Tessa Kramer400m01:13,6433
Merle Schots800m02:44,7525
Suzanne Broxterman3000m10:14,2773
Mirthe Muilwijk400mh01:20,3477
Esther PeerlingsDiscus32,55596
Tessa KramerHink-stap8,27427
Mirthe MuilwijkHoog1,4615
Marielle de RijkKogel9,33543
Esther PeerlingsKogel9,10
Mirthe MuilwijkSpeer27,83559
Esther PeerlingsVer3,76357
Marije van der Kamp, Tessa Kramer,
Marielle de Rijk, Laurelynn Cornfield
4x100m54,63561