September/Oktober

2e-3e divisie promotie/degradatie

17 september 2017, Wageningen
OnderdeelNaamPrestatie
100mJoana Vitorino12,97
Laurelynn Cornfield14,24
200mJoana Vitorino27,12
Dorien Konig28,71
400mDorien Konig01:04.91
Francesca Marcato01:05.84
800mElke Molenaar02:19.45
Merle Schots02:45.44
3000mLuca Reniers11:20.31
Laura Schumacher11:51.63
400m hordenJudith de Heer01:08.00
4x100mJoana Vitorino, Dorien Konig, Judith de Heer, Judith Kas53,25
SpeerwerpenJanine de Wit29,61
Judith Kas27,92
KogelstotenLinda van de Lagemaat11.72
Mariëlle de Rijk8.88
HoogspringenLinda van de Lagemaat1.50
PolsstokhoogTessa Kramer2.30
VerspringenLinda van de Lagemaat4.88
Judith Kas4.00

Wageningen Track Meeting 3

15 september 2017
OnderdeelNaamPrestatiePlaats
400mJelle ten Harkel54,604
Daan Pistorius56,636
5000mMartijn van der Vis19:22.4416
Julien van Dijk19:43.0217
100mFrancesca Marcato14,677
200mFrancesca Marcato29,823
400mDorien Konig01:05.972

BVC Veenendaal

29 oktober 2016
NaamOnderdeelPrestatiePlaats
Arend MulderKort00:11:112
Martijn van der VisKort00:13:2715
Joep KluwenLang00:32:321
Remi van Balenlang00:37:3612

Clubkampioenschappen

1 Oktober 2016 Wageningen
NaamOnderdeelPrestatie
Gijs Konings150m17.99
Joana Vitorino150m20.31
Laurelynn Cornfield150m22.75
Joana Vitorino300m46.38
Laurelynn Cornfield300m50.75
Jonas Pannevis100m11.58
Jelger Elings100m11.76
Martijn van der Vis100m11.91
Koen Jansen100m12.33
Maarten van Doornik100m12.46
Arjen Venema100m12.52
Christiaan Begemann100m12.61
Linda van de Lagemaat100m13.32
Judith Kas100m14.48
Merle Schots100m16.12
Koen Jansen1000m2:32.74
Jonas Pannevis1000m2:43.83
Maarten van Doornik1000m2:48.83
Jelger Elings1000m2:49.59
Christiaan van der Gaag1000m2:49.96
Arjen Venema1000m2:59.93
Martijn van der Vis1000m4:34.99
Judith Kas1000m4:34.99
Jelger ElingsDiscus33.43
Martijn van der VisDiscus31.01
Jonas PannevisDiscus28.94
Koen JansenDiscus27.68
Arjen VenemaDiscus16.91
Maarten van DoornikDiscus14.56
Bibilotte van der HorstDiscus43.67
Marielle de RijkDiscus27.33
Merle SchotsDiscus18.92
Judith KasDiscus17.47
Gijs EijgenraamSpeer36.36
Linda van de LagemaatKogel11.35
Biblotte van der HorstKogel10.61
Marielle de RijkKogel8.97
Jelger ElingsHoog1.80
Koen JansenHoog1.75
Jonas PannevisHoog1.70
Martijn van der VisHoog1.70
Maarten van DoornikHoog1.50
Arjen VenemaHoog1.40
Linda van de LagemaatHoog1.60
Judith KasHoog1.40
Merle SchotsHoog1.25

Dam tot dam loop

18 September 2016 Amsterdam
NaamAfstandprestatie
Maarten van Doornik10 EM1:03.44

Promotie-degradatiewedstrijd

18 September 2016 Eindhoven
NaamOnderdeelPrestatie
Jonas Pannevis100m11.53
Gijs Konings100m12.16
Martijn van der Vis200m23.55
Arjen Venema400m53.81
Jelger Elings400m54.35
Koen jansen1500m4:02.6
Julien van Dijk1500m5:08.1
Jonas Pannevis400mh55.59
Joep Kluwen3000 steeple10:20.9
Jonas Pannevis, Martijn van der Vis, Jelger Elings, Gijs Konings4x100m44.34
Olivier KlijnSpeer49.23
Martijn van der VisKogel11.48
Olivier KlijnHoog1.85
Jelger ElingsVer6.56

3e Trackmeeting Wageningen

16 September 2016
NaamOnderdeelPrestatie
Christiaan van der Gaag1500m4:30.09
Antonios PapadopoulosSpeer46.98
Dorien Konig200m28.83
Linda van de LagemaatDiscus32.11
Esther PeerlingsDiscus31.37
Marielle de RijkDiscus27.29
Linda van de LagemaatKogel11.41
Marielle de RijkKogel8.95

NSK Teams

10 September 2016 Nijmegen
NaamOnderdeelPrestatie  
Job Wiltink100m11.92
Martijn van der Vis100m12.00
gijs Konings100m12.36
Job Wiltink400m53.15
Daan Pistorius400m58.13
Bernard van Harn5000m0:16:27.9
Julien van Dijk5000m0:20:00.6
Koen Jansen800m1:56.73
Jonas PannevisTRTL400m horden56.61
Ton Winkelmolen400m horden1:08.24
Maarten van Doornik3000m steeple11:04.02
Jochem Waterval3000m steeple11:16.20
Jelger Elings, Martijn van der Vis, Jonas Pannevis, Gijs Konings4x100m44.24
Pieter Teeuw, Pieter Mijnhout, Arjen Vennema4x800m8:03.93
Koen JansenDiscus25.12
Ton WinkelmolenDiscus16.35
Pieter TeeuwDiscus15.60
Martijn van der VisKogel11.87
Antonios PapadopoulosSpeer50.91
Olivier KlijnSpeer50.53
Ton WinkelmolenSpeer28.44
Jelger ElingsHoog1.80
Olivier KlijnHoog1.80
Jelger ElingsVer6.44
Joana Vitorino100m13.47
Astrid Lensink200m28.13
Joana Vitorino200m28.63
Maud ter Bogt800m2:32.00
Merle Schots800m2:52.08
Lindsey Faken3000m10:37.70
Judith de Heer400m horden1:06.46
Judith de Heer, Laurelynn Cornfield, Astrid Lensink, Judith Kas4x100m54.23
Joanne Siccama, Astrid Lensink, Lotta van Leeuwen, Elke Molenaar4x600m7:30.05
Bibilotte van der HorstKogel10.57
Bibilotte van der HorstKogelslingeren30.98
Judith KasSpeer27.57
Judith kasHoog1.40
Joana VitorinoVer4.56