Voorgaande Besturen

Bestuur 2015-2016
‘Grazendsnel’

Voorzitter: Janine de Wit
Secretaris: Laura Schumacher
Penningmeester: Maarten van Doornik
Wedstrijdsecretaris-Thuis: Mirit Hoek
Wedstrijdsecretaris-Uit: Koen Jansen
Commissaris Publiciteit: Jori Dreef

Bestuur 2014-2015
‘Hakuna Matata’

Voorzitter: Laurelynn Cornfield
Secretaris: Mandy Erkelens
Penningmeester: Esther Peerlings
Wedstrijdsecretaris-Thuis: Matthijs Herpers
Wedstrijdsecretaris-Uit: Merle Schots
Commissaris Publiciteit: Marijke Olthoff

Bestuur 2013-2014
‘Strak in Trainingspak’

Voorzitter: Tessa Kramer
Secretaris: Marije van der Kamp
Penningmeester: Jochem Waterval
Wedstrijdsecretaris-Thuis: Martijn van der Vis
Wedstrijdsecretaris-Uit: Lennart Jongen
Commissaris Publiciteit: Joep Kluwen

Bestuur 2012-2013
‘Running Wild’

Voorzitter: Vera Peters
Secretaris: Eline Ampt
Penningmeester: Lianne Bouwman
Wedstrijdsecretaris-Thuis: Jelger Elings
Wedstrijdsecretaris-Uit: Evelien de Weert
Commissaris Publiciteit: Roosmarijn Kralemann

Bestuur 2011-2012
‘Een blauwtje lopen?’

Voorzitter: Annelies Laan
Secretaris: Judith Kas
Penningmeester: Bibi Lotte van der Horst
Wedstrijdsecretaris-Thuis: Arjen Venema
Wedstrijdsecretaris-Uit: Mariëlle de Rijk
Commissaris Publiciteit: Joanne Siccama

Bestuur 2010-2011
‘BLINK’

Voorzitter: Renée Bekx
Secretaris: Eline Verheijden
Penningmeester: Kim Mulders
Wedstrijdsecretaris-Thuis: Mia Schoeber
Wedstrijdsecretaris-Uit: Dennis Bast
Commissaris Publiciteit: Lieneke Baller

Bestuur 2009-2010
‘Als een speer’

Voorzitter: Feike Fliervoet
Secretaris: Marloes van Loon
Penningmeester: Joep van der Zanden
Wedstrijdsecretaris-Thuis: Willemijn Drok
Wedstrijdsecretaris-Uit: Lex Verhoog
Commissaris Publiciteit: Imke Kuiper

Bestuur 2008-2009
‘GOLD’

Voorzitter: Lennart Kleinjans
Secretaris: Evi van Ekris
Penningmeester: Carolien Wegstapel
Wedstrijdsecretaris-Thuis: Nout Jansen
Wedstrijdsecretaris-Uit: Martin Linthorst
Commissaris Publiciteit: Paulien Poelarends

Bestuur 2007-2008
‘Cierva’

Voorzitter: Bart Gerrits
Secretaris: Rianne van Beek
Penningmeester: Willem Pijl
Wedstrijdsecretaris-Thuis: Lennart Kleinjans
Wedstrijdsecretaris-Uit: Mischa Petie
Commissaris Publiciteit: Bart de Vreede

Bestuur 2006-2007
‘Totaalos’

Voorzitter: Karin Prent
Secretaris: Sietske Sipos
Penningmeester: Esther Swart
Wedstrijdsecretaris-Thuis: Bart Verhaeghe de Naeyer
Wedstrijdsecretaris-Uit: Ivo Lustenhouwer
Commissaris Publiciteit: Helmi Kocken

Bestuur 2005-2006
‘Blauwerpower’

Voorzitter: Els van Veen
Secretaris: Mieke Plaatzer
Penningmeester: Daniëlle Haenen
Wedstrijdsecretaris-Thuis: Mark Ravesloot
Wedstrijdsecretaris-Uit: Jan Roos
Commissaris Publiciteit: Matthijs Hendriks

Bestuur 2004-2005
‘Tartanos’

Voorzitter: Paul Copini
Secretaris: Irene Vroegrijk
Penningmeester: Emilie Wientjes
Wedstrijdsecretaris-Thuis: Benno Burema
Wedstrijdsecretaris-Uit: Tariq van Rooijen
Commissaris Publiciteit: Matthijs Hendriks

Bestuur 2003-2004
‘Pentaceratops’

Voorzitter: Allard Keizer
Secretaris: Cindy van den Akker
Penningmeester: Fabianne Huis in ’t Veld
Wedstrijdsecretaris: Mieke Plaatzer
Commissaris Publiciteit: Mart Kwakkel

Bestuur 2002-2003
‘Hannie en de Rekels’

Voorzitter: Hannie van der Honing
Secretaris: Jochem Huffmeijer
Penningmeester: Pieter Berends
Wedstrijdsecretaris-Thuis: Co Laan
Wedstrijdsecretaris-Uit: Amely Verrijen of Rina Zijgers
Commissaris Publiciteit: Els Hegger
Alternatief: Steven Driever

Bestuur 2001-2002
‘WALM’

Voorzitter: Martijn Schenk
Secretaris: Co Laan
Penningmeester: Hannie van der Honing
Wedstrijdsecretaris-Thuis: Yvonne van der Slot
Wedstrijdsecretaris-Uit: Maarten Wiegant
Commissaris Publiciteit: Erik Simons
Alternatief: Alex van der Meer

Bestuur 2000-2001
‘Pedatus’

Voorzitter: Elise Uittenboogaard
Secretaris: Ruth Heerdink
Penningmeester: Marjolijn Elings
Wedstrijdsecretaris-Thuis: Allard Keizer
Wedstrijdsecretaris-Uit: Zita Soons
Commissaris Publiciteit: Maarten Wiegant
Alternatief: Riemke Anema

Bestuur 1999-2000
‘Tijdbom’

Voorzitter: Luselore van Nuenen
Secretaris: Rutger Vogel
Penningmeester: Mieke Epping
Wedstrijdsecretaris-Thuis: Guy Schurgers
Wedstrijdsecretaris-Uit: Jeroen Zeinstra
Commissaris Publiciteit: Ralph Moorman
Alternatief: Maarten Wiegant

Bestuur 1998-1999
‘Win(d)kracht 7’

Voorzitter: Jeroen Zeinstra
Secretaris: Elise Uittenboogaard
Penningmeester: Amely Verreijen
Wedstrijdsecretaris-Thuis: Olaf Bos
Wedstrijdsecretaris-Uit: Riemer Renkema
Commissaris Publiciteit: Ate van der Burgt
Alternatief: Guy Schurgers

Bestuur 1997-1998
‘Mama’s golden five’

Voorzitter: Ellen van Voorthuizen
Secretaris: Riemer Renkema
Penningmeester: Ruud van der Meer
Wedstrijdsecretaris-Thuis: Ate van der Burgt
Wedstrijdsecretaris-Uit: Olaf Bos
Commissaris Publiciteit: Willem Dubbelman

Bestuur 1996-1997
‘Barbapapa’

Voorzitter: Willem Dubbelman
Secretaris: Welmoed Soepboer
Penningmeester: Ruud van der Meer
Wedstrijdsecretaris-Thuis: Ellen van Voorthuizen
Wedstrijdsecretaris-Uit: Neeltje van Hulten
Commissaris Publiciteit:
1) Rogier Kolnaar
2) Nicole van der Werf
Alternatief: Christy van Beek

Bestuur 1995-1996

Voorzitter: Luc Bonten
Secretaris: Christy van Beek
Penningmeester: Wim Reidt
Wedstrijdsecretaris-Thuis: Carolina Verspuy
Wedstrijdsecretaris-Uit: Theo van Daal
Alternatief: Marije van Amerongen